Stala se vám v životě strašná věc. Rozjeli jste firmu, která se na trhu nechytla? Je to strašné a vám teď zbylo strašně moc nakoupeného prodejního materiálu, kterého se teď nemůžete zbavit. Co s tím? Domů si to naskládat nemůžete, protože by vás žena s tím vyhodila. Neboť její slova byli, že se to nemá šanci ujmout. Že takových věcí je již na trhu spousta. No ano opět měla pravdu a vy teď mate jen oči pro pláč. V místě podnikání vám ukončili smlouvu a vy tam musíte všechny tyto věci někam přestěhovat. Kam, když pro ně nemáte místo. I kamarádi vás odmítly, že nejsou veřejné skladiště.

pronájem skladu praha 6

My vám dáme jednu užitečnou radu. Nemusíte hned své věci házet do popelnice, když to na poprvé nevyšlo, stačí je nějakou dobu uskladnit, než vymyslíte lepší strategii pro váš prodej a rozjezd. Není všem dnům konec, ještě to nevzdávejte. Nechte si zadní vrátka. K uskladnění můžete využít pronájem sladů Praha 6. Ten vám poskytne pro vaše věci azyl. Skladové kontejnery jsou dostatečně velké, a když by vám jeden nestačil, určitě si můžete pronajmout dva a více. Sklady mají dvě velikosti. Jedna je menší a má třicet tři metrů krychlových a druhá velikost je větší a zaujímá šedesát sedm metrů krychlových, což je opravdu dostatečně velký prostor.

pronájem skladu praha 6

Kontejnery a jejich majitele dbají na bezpečí a proto je prostor, kde jsou kontejnery uskladněny řádně oplocen a hlídán kamerovým systémem. V nočních hodinách je zajištěné osvětlení, tak aby bylo vidět na všechny kontejnery, které jsou pronajímány. Nemusíte se tak bát, že by vám kontejner vykradli. Samotný kontejner si zabezpečíte vlastním zámkem, od kterého budete mít klíče jen vy sám. Bezpečnost je hlavní a snaha o ní jde opravdu vidět. Celý prostoj je uzamčený a dostanou se do areálu jen ti lidé, kteří vlastní klíč a mají pronajatý kontejner. Ostatním je vstup zakázán.