Pořádáte nějakou oslavu, svatbu, posezení či sešlost a nevíte, čím zpestřit program, aby byl bohatý a originální? Máme pro vás řešení! Určitě každý se rád podívá na zajímavá kouzla a určitě každého baví magie a tajemství kolem! “Jak udělal tenhle trik?” “To je přeci nemožné!” Martin Kellman se může živit právě tím, co ho baví. A to je magie, kouzlení a iluze. “Děkuji všem svým klientům (dětem, rodinám, firmám, městům apod.), že mohu být kouzelníkem na plný úvazek.” To je jeho slogan na hlavních stránkách. Martin se specializuje i na takzvanou mikromagii, což je forma magie, která se odehrává v rukou klienta.

kouzlo s kartami

Mikromagii se také říká table hopping a diváci se při ní mohou přesvědčit, že kouzla a magie skutečně existují. Cílem tohoto typu magie je pobavit diváky, vytvořit jim silný zážitek a být její součástí. Na co se mohou diváci u mikromagie těšit? Neminou vás kouzla s kartami, prstýnkem, mincemi, šátky a nebudou chybět ani kouzla se zapůjčenými předměty právě od diváků. Délka vystoupení mikromagie záleží vždy na domluvě. Lze ale přidat před mikromagií vystoupení na parketu, takzvaná Start up Magic, nebo samostatný výstup na parketu, který trvá 20 minut: “zábavné vystoupení s esencí tajemna a napínavých kouzel.

pomůcky pro kouzlení

Interakce, vtip a aktivní zapojení diváků vytvoří nezapomenutelnou podívanou plnou smíchu a skvělých vzpomínek o kterých si budou hosté dlouho povídat”, píše Martin. Pokud byste měli zájem o tajemno, kouzla a magii, nezapomeňte se podívat na stránky Váš kouzelník. Najdete zde i fotogalerii z různých vystoupení na různých místech. Martin vystupoval již několikrát v Praze a rád se tam vrací. Brně navštívil Palace Hlinky, restaurant TULIP, Avion Shopping park, Fiat Gallery, KC Babylon a mnoho dalších míst, kde se konají firemní večírky, vánoční párty a soukromé akce. Kontakt naleznete na stránkách Váš kouzelník.