Sportujete rádi anebo chodíte na nějaké dlouhé procházky? A máte rádi turistiku, která je opravdu hodně náročná? Pokud ano, tak vám doporučuji, abyste také měli opravdu kvalitní oblečení a také hlavně obuv. Já si vzpomínám, když jsme s kamarádkou šly přes les a přes takové menší hory, kde měla její teta ustájen tři koně a my jsme se právě chtěly se jet projet na koni, takže jsem se normálně oblékla. Vzala jsem si boty a potom jsem litovala toho, že jsem si nevzala lepší kvalitnější boty, které jsou právě na vysokohorskou turistiku. Vzala jsem obyčejné tenisky a řeknu vám, že jsem potom měla takové puchýře, že jsem asi týden nemohla skoro chodit.

Mám ráda praktické sportovní oblečení.

Opravdu jsem toho litovala. Navíc tričko mě také všude škrtilo. Jak jsem se potila, tak jsem měla celá záda zpocená. Od té doby si dávám opravdu záležet na tom, abych měla kvalitní oblečení a také obuv. Kari traa parku jsem si oblíbila teprve před dvěma měsíci, kdy jsme s kamarádkou si řekly, že si budeme kupovat jenom kvalitní oblečení, kvalitní oblečení z ověřených e-shopů. Zkuste se podívat na webové stránky c-store.cz, kde jsou bundy a vesty a také opravdu kvalitní parku kari traa. Pokud neznáte značku kari traa, tak je to opravdu škoda, protože tato značka má opravdu perfektní oblečení.

Pohodlné oblečení se hodí vždycky.

Perfektně oblečení má opravdu skvělý materiál, který odvádí pot, takže to znamená, že když se zpotíte, že vás nebude nic svědět, tohle je právě to, co jsem potřebovala. A také můžete třeba v této kari traa parce jezdit na koni. A pokud třeba hledáte také jiné oblečení, jako například tričko nebo mikinu, tak samozřejmě na tomto webu zaženete také přesně to, co budete potřebovat. Pak chtěla doporučit, abyste si vzali nějaké boty, co už jsou vychozené, a ne úplně nové, protože když budete mít úplně nové boty, tak potom můžete zjistit, že třeba po deseti minutách vás budou tlačit a budete mít otlaky na patách.