Co by vám poradil zkušený mistr, který si dobře uvědomuje, jak křehké může být partnerské pouto, abyste si svůj vzájemný vztah mezi mužem a ženou udrželi v potřebné kondici? Co vám bude prospěšné, a co naopak škodlivé? V první řadě, ještě než se odhodláte zadávat do vyhledávačů položku Viagra koupit, si uvědomte, že jsou to zejména přirozené a přírodní záležitosti, které pomáhají efektivně a bez vedlejších účinků, což se o Viagře říci nedá.

samec a samice

Posilujte partnerský svazek

Na kvalitě partnerského vztahu závisí i kvalita sexu. Sex je ve své podstatě pouze výměna informací, jde o střet energií dvou bytostí, které spolu buď rezonují na stejné vlně, anebo si spíše odporují. Čím více spolu rezonujete (máte společné zájmy, životní styl a pohled na sebe i na svět kolem vás), tím lépe se vám podaří udržet erekci a užít si slastné vyvrcholení. A naopak, čím více se jeden druhému v myšlenkách vzdalujete, jste sobečtí, egoističtí, vypočítaví, závistiví, a s podobnými negativními vlastnostmi, tím více bude sex spíše mechanický a velmi povrchní. Nebude to zkrátka ono a může tím utrpět i vaše erekce a libido.

dívčí tvář

Detoxikujte organismus

Snažíte se žít zdravěji a vyhledáváte pomoc a řešení i v prodejnách se zdravou výživou? To je samozřejmě chvályhodné, ale nezapomínejte i na detoxikaci a regeneraci. Mohou se vám hodit některé superpotraviny, kam patří například adaptogenní rostliny (vhodné i pro podporu erekce a testosteronu), Chlorella, Spirulina, křemík (výtažek z Přesličky rolní), MSM či minerální voda Magnesia Extra.

Vnímejte přirozenou krásu ženského těla

Krása ženského těla vynikne zejména v ranních hodinách, kdy je tělo odpočaté a krásně voní. V záři slunečního světla je žena okouzlující, a tato chvíle je pro muže vzácný dar. Výhodou je i to, že muži mají dopoledne v organismu nejvíce testosteronu, tím pádem se mohou milovat s větší vášní. Využijte těchto předností a načasujte své sexuální hrátky raději na dopolední hodiny a večer raději odpočívejte a usínejte ve vzájemném objetí.