Také už přemýšlíte, jakou kytici byste koupili k valentýnu? Anebo třeba jakou kytici k mezinárodnímu dni žen? Ano, v únoru už je valentýn. A víte, co je to valentýn? Samozřejmě, že máte pravdu. Valentýnek je svátek zamilovaných a už je tady opravdu za chvilku. Valentýn už tady klepe na dveře. Proto jsem si řekla, že nejlepší by bylo, kdyby lidé, a to hlavně pánové, už také uvažovali nad tím, jakou kytici k valentýnu své milované a vyvolané pořídí. Existují také různé webové stránky, kde si můžete kytice objednat a tato kytice vám právě přijde domů anebo tuto kytici můžete také objednat na adresu své vyvolené anebo třeba jí kytici k valentýnu můžete také nechat zaslat do práce.

Bez květiny se neobejdete.

Myslím si, že by vaše vyvolená byla opravdu hodně u vytržení a překvapená, kdyby jí kytice přišla až do práce. To by určitě všechny kolegyně koukaly. A pokud také nevíte, jakou květinu k mezinárodnímu dni žen a neboli k MDŽ, tak bych vám také doporučila tu samou webovou stránku. Uvidíte, že i vy budete překvapení. Je úplně jedno, jestli je valentýn anebo jestli je MDŽ, protože i k MDŽ si žena zaslouží opravdu nádhernou květinu. Mezinárodní den žen se tady slaví už opravdu hodně dlouho. A myslím si, že je skvělé, že se tato tradice stále dodržuje. Nevím, co bych si počala, kdyby třeba mezinárodní den žen vymizel z našeho kalendáře.

Nezapomeňte i na něco sladkého.

Tohle by mě opravdu hodně mrzelo, proto jsem si na tohle už hodně zvykla. A právě od svého partnera a taky od svého syna vždycky k mezinárodnímu dni žen dostávám opravdu krásné kytičky. Od partnera vždycky dostanu krásnou objednanou kytici, která mi přijde až domů a od svého syna vždycky dostanu krásnou kytičku, kterou natrhá někde venku. I když v té době ještě v březnu nic moc neroste, i tak syn vždycky něco najde a dá mi to, i kdyby to mělo být třeba koupené někde v malinkatém květinářství. Pokud i vy stále váháte jakou květinu k MDŽ, tak určitě nezahálejte a už přemýšlejte, kde někomu koupíte opravdu nádhernou květinu. Anebo také květiny k valentýnu.