Když se řekne bazén, tak co si pod tím představíte? Já, když slyším slovo bazén anebo vidím někde bazén, tak si představím ihned svoje dětství. My jsme vyrůstali hlavně u babičky a u dědečka, protože maminka měla velice náročnou práci a otec naši rodinu opravdu hodně zadlužil. Takže moje maminka se musela, co otáčet. Otec jednoduše od nás odešel, ale i tak se maminka o nás pěkně starala, byla samoživitelkou tří dětí a musím uznat, že to zvládla všechno dobře a také, abychom se měli dobře a měli také něco alespoň jako ostatní. Tak nám maminka s babičkou a dědečkem se snažili koupit skoro vše. No potěšilo nás, když nám koupila bazén.

Děti bazén milují.

A bazén na naší zahradě jsme dlouho neměli, vždycky jsme měli jenom malý nafukovací bazén, jenomže tam se voda opravdu velice rychle kazila. Proto jsem ráda, že už v dnešní době existuje dávkovač chlorových tablet. Dávkovač chlorových tablet seženete na internetu jako například na webové stránce chlorito.cz, kde najdete také mimo tohle bazénový plovák anebo chemii do bazénu. Já vím, že v dnešní době lidé nechtějí moc si hrát s chemií a do bazénu nechtějí dávat chemii a podobně. Jenomže si vemte, že když třeba se bude koupat opravdu hodně dětí v bazénu, tak voda nevydrží déle jak tři nebo čtyři dny opravdu čistá a průzračná. Proto je nejlepší, když budete ve vodě mít chlorové tablety.

Bez bazénu je v létě nuda.

Dávkovač chlorových tablet je také opravdu hodně praktický a vyplatí se vám, protože je to taková koule. Takový plováček, do které dáte tablety s chlórem a normálně to hodíte, je do bazénu. Ono to tam bude plavat a vaše voda bude opravdu déle čistá. Do vašeho bazénu můžete také používat různé zvýrazňovače vody takové, aby vám to zprvu vyčistilo vodu, aby voda byla čirá a lesklá a aby nebyla zakalená. Mě osobně se nelíbí zakalená voda a vždycky se tam štítím vlézt. Moje sestra právě má bazén, kam nedává chlór a vždycky má tak šedou zakalenou vodu, že opravdu se bojím tam vlézt, abych neměla nějakou vyrážku.